Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Цегла

Назва Ціна без доставки Атрибути Купити
Цегла М 100

5.50 грн

Цегла М 125

6.00 грн

Цегла М 150

6.50 грн

Цегла М 200

10.50 грн

Цегла М 100

Цегла М 100

5.50 грн

Цегла М 125

Цегла М 125

6.00 грн

Цегла М 150

Цегла М 150

6.50 грн

Цегла М 200

Цегла М 200

10.50 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

Компанія «Viles» пропонує на вигідних умовах купити цеглу гуртом для приватних і юридичних осіб від кращих українських виробників. Велика кількість видів даного матеріалу не тільки розширює будівельну сферу застосування, але і ускладнює вибір, адже в такому асортименті дуже легко загубитися.

Купити цеглу будівельну ви зможете для зведення приватного будинку, гаража, дачі, комерційних, виробничих і промислових об'єктів. Цегла підбирається в залежності від міцності, водо-і морозостійкості, розмірів та інших характеристик, в залежності від вимог, що пред'являються до зведеної будівлі.

Класифікація цегли

Бажаєте купити цеглу М 75 або матеріал іншого типу? Першочергове завдання забудовника — визначитися з видом будматеріалу, тому, що від правильності вибору залежать експлуатаційні характеристики, довговічність і надійність споруди.

Щоб не помилитися, приводимо класифікацію цегли за кількома критеріями:

  1. Тип: керамічна, піщана, силікатна, глиняна, червона і т.д. Багато будівельників прагнуть купити цеглу червону за рахунок її практичності та попит на ринку.
  2. Наповнення: стандартні і пустотілі цегли відрізняються не тільки масою, а й призначенням. Якщо ви плануєте побудувати літню кухню, досить купити цеглу рядову повнотілу за доступною ціною.
  3. Міцність: існують різні марки матеріалу — у нас ви зможете купити цеглу М100 чи менш популярні марки цегли, наприклад, М150 і М200, де «М» - показник міцності, який вказує скільки кілограм на стиснення витримує кожен 1 см² виробу.
  4. Формування: пластичне або напівсухе пресування, в залежності від технології виготовлення.
  5. Морозостійкість: визначається кількістю циклів (15-50), що визначає довговічність споруди.
  6. Призначення: може використовуватися як основний (для будівництва, зведення стін і перестінок) або допоміжний матеріал (для облицювання і декорацій).
  7. Габарити: основна кількість виготовленої цегли мають розміри 250х120х65 мм, але існують нестандартні габарити, наприклад, подвійна або полуторна цегла.

Наша компанія пропонує вигідно купити цеглу рядову або спеціальну для будівельних і облицювальних робіт різних габаритів, форм, фактур і ступеня пористості. Оформити заявку на покупку цегли ви зможете через наших менеджерів.