Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Стінові матеріали

Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

В процесі підготовки проекту приватного будинку важливо правильно підібрати матеріали для стін. Від цього залежить не тільки довговічність будови, але і комфорт проживання. Вибираючи матеріал для стін, потрібно враховувати наступні критерії:

  1. Міцність (від 75 кгс / см²) і невелика щільність будматеріалу. Таким чином, можна гарантувати довговічність і надійність конструкції стіни і при цьому панелі будуть «дихати».
  2. Низька теплова та звукова провідність. Такі характеристики забезпечують комфорт проживання і зменшують витрати енергоносіїв на опалення будівлі.
  3. Водо-, вогне- і морозостійкість повинна бути не менше 50 циклів, тобто матеріал в процесі заморозки і розморожування не повинен втрачати свої характеристики.
  4. Трудомісткість. Це також важливий фактор, від якого залежить складність і швидкість будівництва. Він залежить від габаритів і ваги будівельних блоків.

Класифікація матеріалів, придатних для стінових панелей

Виходячи з перерахованих вище критеріїв, стінові матеріали можна класифікувати на наступні типи:

  1. Цегла - найпоширеніший вид будматеріалів, що використовуються для зведення стін. Сьогодні купити цеглу можна різних типів і конструкцій: силікатна, рядова, подвійна, клінкерна, пустотіла, червона, керамічна.
  2. Газоблок (газобетон) - штучний камінь, що володіє відмінними характеристиками за рахунок наявності пір, що містять повітря. Відрізняється легкістю, особливою міцністю, вогнестійкістю, шумоізоляцією і екологічністю. Фахівці рекомендують купити газоблок для стінових панелей, незважаючи на його відносно високу вартість в порівняння з цеглою.
  3. Керамоблок — відносно недорогий матеріал, що володіє високими показниками тепло- і шумоізоляції. При цьому керамічні матеріали прості в будівництві, володіють легкістю, високою міцністю до механічного та фізичного впливу. Якщо ви плануєте звести стіну до 5 поверху, досить купити керамоблок, при цьому навантаження на фундамент буде мінімальним.

Компанія «VILES» пропонує на вигідних умови купити матеріал для стінових панелей за доступною ціною від кращих українських виробників. Доступна ціна, висока якість продукції та оперативні постачання будматеріалів на об'єкт замовника — основоположні принципи нашої компанії.