Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Залізобетон

Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

У цивільному та промисловому будівництві широко застосовуються ЗБВ. Основними компонентами залізобетону є бетон і сталева арматура, котра створює надійне зчеплення і забезпечує міцність конструкції, стійкої до впливу несприятливих умов зовнішнього середовища. Наповнювач, функції якого виконує бетон, працює на стиск, а сталева арматура сприймає розтягуючі зусилля. Спільна робота компонентів ЗБВ виробів пояснюється такими особливостями:

  • ефективним зчепленням армування і бетону;
  • схожими параметрами температурного розширення;
  • бетон захищає метал від корозійних процесів.

Виробництво залізобетонних виробів

ЗБВ завод використовує технологію виробництва залізобетонних виробів, вимоги до яких регламентуються вітчизняними та європейськими стандартами якості, конструкторської документації замовника.

Технологія виготовлення ЗБ конструкцій умовно складається з чотирьох основних і послідовних етапів:

  1. Приготування суміші, в якій основною сировиною служать наповнювачі у вигляді керамзиту і щебеню. Ціна залізобетону багато в чому залежить від кількості і собівартості наповнювача. В результаті змішування сировини в спеціальних бетономішалках або вібраційних машинах заводи випускають легкий і важкий бетон, маса якого залежить від використаного наповнювача.
  2. Виробництво арматурних каркасів і армування залізобетонних конструкцій з використанням поздовжньої та поперечної арматури. Поздовжня арматура на кінцях згинається, а поперечна — укладається у вигляді зигзагоподібної сітки, котра з'єднуються за допомогою зварювальних «прихваток».
  3. Формування готових виробів безперервним способом на вібропрокатних верстатах після підготовки форми, укладання арматури, заливка форм і ущільнення підготовленого матеріалу.
  4. Процес затвердіння, який у кожного виробника може відрізнятися технологією виробництва. Температура обробки конструкції впливаємо на міцність готової продукції.

Переваги ЗБВ виробів

Заводське виготовлення залізобетонних виробів — це гарантія якості, тому, що продукція піддається ретельному контролю внутрішньою службою ВТК. Компанія «ВІЛЕС» пропонує вигідно купити ЗБВ стандартних і нестандартних конструкцій за індивідуальним проектом Замовника, які супроводжуються паспортом на продукцію. Це є гарантією надійності, довговічності та доступності будівельних ЗБ виробів на ринку України.