Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Сипучі матеріали

Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

Будівництво споруд, автомобільних доріг, складних конструкцій, доброустрій територій та оформлення дизайну екстер'єру вимагають наявності сипучих будівельних матеріалів. Багато видів матеріалів використовуються як утеплювачі стін, підлог і фундаментів. Мінімальна вартість, різноманітність і універсальність роблять сипучі матеріали доступними та незамінними в ремонтно-будівельній сфері.

Види сипучих матеріалів

За структурою:

 • Щільні матеріали, що містять частинки з великою щільністю;
 • Пористі матеріали з низькою щільністю.

За складом зерна:

 • дрібна фракція;
 • велике зерно.

За способом виготовлення:

 • натуральні продукти;
 • штучні матеріали;
 • відходи перероблювання.

За формою частинок:

 • округлі;
 • з загостреними краями.

Компанія «VILES» поставляє найбільш популярні сипучі матеріали від кращих українських виробників. У нас ви зможете замовити на вигідних умовах:

 1. Пісок. Без цього матеріалу не можливо будівництво будь-якого об'єкта. Пісок — осадова порода, є складовим елементом бетону і сумішей для укладання плитки. Також застосовується для підсипки фундаментів, оформлення ландшафтного екстер'єру та укладання дорожнього полотна.
 2. Щебінь. Неорганічний будівельний матеріал, отриманий за допомогою дроблення гірських порід. Залежно від шорсткості та розмірів фракції, щебінь використовується для приготування бетонних сумішей, укладання основи під асфальтування доріг і виготовлення з / б конструкцій. Також щебінь використовується як декоративний матеріал.
 3. Керамзит. Цей будівельний сипучий матеріал є продуктом випалення глинистого сланцю. Керамзит має пористу структуру, у зв'язку з чим відрізняється легкістю, відмінними тепло і звукоізоляційні характеристики. Матеріал не горить і зручний в застосуванні, а доступна ціна, в порівняння з аналогами, робить керамзит доступним і найбільш зажаданими на будівельному ринку. Керамзит використовується в якості наповнювача легкого бетону, при виготовленні екологічних і «теплих» керамзитових блоків, зведенні стінових панелей, утеплення підлоги та ландшафтного дизайну.

Залишилися питання? Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону і наші консультанти з радістю проінформують по будь-якому моментам, від покупки до доставляння сипучих будівельних матеріалів на ваш об'єкт.