Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Пісок

Назва Ціна без доставки Атрибути Купити
Пісок на підсипку

200.00 грн

Пісок Овражний

300.00 грн

Пісок Річковий

350.00 грн

Пісок на підсипку

Пісок на підсипку

200.00 грн

Пісок Овражний

Пісок Овражний

300.00 грн

Пісок Річковий

Пісок Річковий

350.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

Плануючи будівельні роботи або доброустрій території приватного будинку або промислового об'єкта, потрібно придбати відповідні матеріали, одним з яких є пісок. Гірська порода, отримана природним або штучним методом, використовується в якості компоненту сухих будівельних сумішей, приготування бетонного розчину для оздоблювальних робіт, підсипання фундаменту при будівництві будинку і т.д. Залежно від різновиду, крупності зерна, ступеня очищення і технології видобутку, властивостей залежить вартість і призначення піску. Тому, перш ніж купити пісок, потрібно визначитися який вид сипучого матеріалу підійде під конкретний тип робіт. Також важлива своєчасна доставка піску на об'єкт, щоб не зірвати терміни виконання робіт.

Види піску

Компанія «VILES» організовує постачання піску в Києві та по всій Україні найбільш поширених видів, включаючи:

  1. Пісок яружний — для нього характерна дрібна зернистість структури. Матеріал містить глиняні та алевритові компоненти, що позначається на кінцевій низькій вартості продукції. За рахунок наявності шкідливих сумішей такий пісок підходить для чорнових робіт, включаючи приготування різних за складом розчинів тинькування, бетону, підготовки основи під будівництво автомобільних доріг, садових доріжок, а також в якості підсипочного матеріалу.
  2. Пісок річковий — відрізняється високим ступенем очищення від шкідливих домішок, видобувається з гирла річок і пересохлих водойм. За рахунок складної технології видобутку і очищення, річковий пісок обійдеться трохи дорожче, ніж вищезгаданий овражний. Область застосування не обмежена: від будівельних робіт і приготування бетонних розчинів для доброустрою території.
  3. Пісок на підсипку — даний сипучий матеріал в основному застосовується для підсипки фундаменту, будівництва дорожнього полотна і автомобільних доріг під час ожеледиці та снігопадів. Має саму низьку ціну.

Компанія «VILES» бере на себе всі клопоти, пов'язані з закупівлею і доставленням піску прямо на ваш будівельний об'єкт. Ми дуже дорожимо своєю репутацією, тому чітко витримуємо терміни доставлення, пропонуємо завжди актуальну і дуже привабливу ціну по всій Україні. Зв'яжіться з менеджером по телефону або залишайте онлайн заявку.