Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Бетон

Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

Плануєте будівництво власного приватного будинку? Ваша компанія є спеціалізованим забудовником? Незалежно від завдань, вам доведеться купити бетон в певних обсягах. Наша компанія займається гуртовими поставками будматеріалів по всій території України. Купуючи бетон, ціна і якість матеріалу є основним критерієм для вибору постачальника. Компанія «Viles» пропонує оптимальну ціну куба бетону та оперативну доставку будматеріалів на об'єкт Замовника. Доставка бетону здійснюється у зручний для вас час.

Основні види бетону

У нас ви зможете замовити бетон різної міцності та зернистості, в залежності від особливостей застосування та будівельних вимог.

Щоб визначитися з маркою бетону, необхідно розуміти його особливості та фізико-механічні характеристики, які підходять під конкретні будівельні технології. Вартість бетону також залежить від його марки, серед яких можна виділити наступні:

  • М100 і М150 - це полегшений вигляд бетону, що застосовується для дрібних робіт: стяжки підлоги, ремонту садових доріжок, підготовчі роботи перед будівництвом і т.д. Серед переваг - низька ціна куба бетону.
  • М200 і М250 - марки бетону середньої міцності, що використовуються для зведення конструкцій, які будуть піддаватися незначним навантаженням (сходи, плити, фундамент).
  • М300 - найпопулярніший на ринку вид бетону, призначений для широкого спектра ремонтно-будівельних завдань. Купити бетон такої марки можна для монтажу опорних стін, перестінок, монолітного будівництва висотних будівель, басейнів і т.д.
  • М400 - це особливий вид бетону, призначений для масштабного будівництва комерційних будівель, розважально-торгових об'єктів, магазинів і супермаркетів, мостів і тунелів.

Крім перерахованих марок, існує дрібнозернистий і керамзитовий бетон. Перший не містить щебеню і застосовується для виготовлення тонкостінних ж/б конструкцій і армування. Наповнювачем в керамзитовому бетоні служить пісок різної фракції та щільності, що вдало використовують будівельники у своїй роботі.