Ми веземо якість
Оптова поставка будівельних матеріалів

Лотки інженерних мереж

Ширина
Висота, мм
Назва Ціна
без доставки
Атрибути Купити
Л4-8/2

2 283.60 грн

Л4-15/2

2 394.01 грн

Л4-8/2

Л4-8/2

2 283.60 грн

Л4-15/2

Л4-15/2

2 394.01 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Опрацювання замовлення
Оформіть замовлення і ми невдовзі зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки

Будівництво інженерних мереж з використанням з / б лотків

Лотки бетонні широко застосовуються в будівництві промислових і цивільних об'єктів. Залізобетонні вироби є основними елементами під час монтажу трубопроводів подачі питної води та енергоносіїв. З їх допомогою влаштовуються підземні канали та прокладаються інженерні споруди та кабельні траси. Лотки інженерних комунікацій можуть використовуватися не тільки для облаштування зовнішніх і внутрішніх систем промислових об'єктів, а й в посадочних ґрунтах, в умовах ґрунтових вод, в регіонах сейсмічної активності. Лотки залізобетоні дозволяють захистити теплотрасу від впливу погодних факторів, агресивного середовища і механічних пошкоджень трубопроводів. До основних переваг з / б конструкцій можна віднести:

  1. Теплоізоляційні характеристики дозволяють мінімізувати теплові втрати енергоресурсів і підвищити енергоефективність комунікацій.
  2. Волого і зносостійкість інженерних комунікацій — завдяки надійному бар'єру між тепловою трасою і навколишнім середовищем підвищується довговічність і працездатність прокладених інженерних мереж.
  3. Зручність і простота в установці лотків — вони монтуються на місці, з їх допомогою спрощується укладання промислових трубопроводів.
  4. Надійність і довговічність експлуатації становить до 50 років, що досягається завдяки використанню якісних марок бетону (В15, В25) і армуванню.

Застосування залізобетонних лотків і покриттів дозволяє вийти на абсолютно новий рівень будівництва автодоріг, завдяки тому, що без великих фінансових витрат і руйнувань дорожнього покриття, можна обслуговувати і ремонтувати інженерні комунікації.

Купити лотки бетонні з доставкою по Україні

Лотки бетонні маркуються за допомогою букви «Л» і цифр, що означають типорозмір виробу, в кожному з яких закладена довжина і висота лотка, прохідний перетин, марка бетону і маса конструкції.

Компанія «Вілес» пропонує купити лотки інженерних комунікацій від кращих українських виробників, з якими ми взаємовигідно співпрацюємо. Дилерська ціна на лотки з / б від виробника, дає можливість не просто заощадити на покупці, а й доставити замовлення прямо на об'єкт Замовника. Оформити заявку ви зможете прямо зараз, зателефонувавши за телефонами, що вказані в розділі «КОНТАКТИ».